مسئول گروه جهادی شهید هدایت گفت: پزشکان جهادی گروه شهید هدایت در مسیر پیاده‌روی اربعین نجف تا کربلا به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد.
طرح محرومیت زدایی در راستای سیاست ملی اقتصاد مقاومتی با مشاركت بسیج سازندگی شهرکرد و اهالی شهر هارونی اجرا می شود.
مدیر کارخانه تولید اسکلت فلزی معتقد است اگر کار برای خدا و با خلوص نیت باشد، تحریم‌ها و توطئه‌ها بی‌اثر خواهند بود و کار کردن به عذر و بهانه نیازی ندارد.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از طرح جهادی این سازمان برای مرمت و بازسازی مدارس مناطق محروم خبر داد و گفت: این طرح در قالب اردوهای جهادی با همکاری پایگاه بسیج شهید همدانی، شورای جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه کمیل، بسیج اصناف و جمعی از تاکسیرانان مشهدی درحال اجرا است.
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: گروه جهادی شهرستان کوثر به مدت ۱۵ روز در منطقه سیل‌زده معمولان استان لرستان حاضر و به هموطنان خدمت رسانی خواهند کرد.
محمد کمیجانی گفت:در اردوهای جهادی علاوه بر ساخت و محرومیت زدایی این دلهای جهادگران است که جلا پیدا می کند و ساخته می شود.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۶۲۰ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی به نام کنگره ملی شهدای استان در حال انجام است، برخی از آنها انجام شده و برخی از آنها پیشرفت ۷۰ درصدی دارند که باید برای تکمیل آنها حمایت شوند.
در راستای حفظ اشتغال روستا نشینان و حمایت از رونق تولید طرح ملی واکسیناسیون رایگان طیور علیه بیماری نیوکاسل در نقاط مختلف استان بوشهر آغاز شد.
مسئول جامعه بسیج زنان سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: اعزام ها از ۲۴ شهریور انجام می شوند که گروه های جهادی با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت و الگو گیری از بانوان دفاع مقدس در این رزمایش به طور رایگان به مناطق محروم خدمات آموزشی،بهداشتی و فرهنگی ارائه می دهند.
رنگ آمیزی مدرسه ابتدای روستای ورین توسط دانش آموزان گروه جهادی پایگاه شهید بهشتی شهرستان محلات انجام شد.
کلاس اموزشی کاشت داشت وبرداشت زعفران با همکاری جهاد کشاورزی بمدت دوروز در روستای سیجان برگزار شد.
انجام ویزیت و مشاوره رایگان توسط پزشک و ماما در روستای قلعه نو رحیم خانی از بخش سربند انجام شد.
حاج حسین بهرامی گفت: باهمکاری بسیج سازندگی دراراک تصمیم به تولید سازه های ساختمانی برای ارسال به منطق سیل زده دراستان گرفتیم که این خود زمینه وظرفیت تولید دراستان را نشان می دهد.
اردوهای هجرت یکی از طرح‌های موفق و پرطرفدار بسیج سازندگی است که با مشارکت دادن دانش‌آموزان علاقه‌مند آنها را برای ساخت آینده‌ای بهتر آماده می‌کند.
هرطرف سر بگردانی و میز و کشوها را زیر و رو کنی اثری از کارت‌خوان نمی‌یابی؛ این‌جا پزشکان به عشق وطن و به عشق مردم گردهم آمده‌اند و با لباس خاکی و بدون هیچ تشریفاتی فقط و فقط به خدمت فکر می‌کنند و نه چیز دیگری.
مسئول گروه جهادی خیبریون اندیمشک از همت جهادگران و بسیجیان آتش به اختیار این گروه جهادی در عرصه جهاد و سازندگی خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت : سومین جشنواره ملی «جهادگران» همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.
فرمانده کل سپاه از زهکشی اراضی آق قلا بازدید و چهره به چهره با مردم سیل زده گمیشان دیدار و گفتگو کرد.

صفحات

تازه ها