با توجه به اجرای طرح ملی سنجش فشار خون در سطح استان اصفهان ، سازمان بسیج سازندگی با عوامل اجرایی طرح همکاری و مشارکت دارد.
مدیر فنی و عمرانی سازمان بسیج سازندگی استان قم از رسیدگی فوری به مشکل نبود آب و برق منازل حوالی تصفیه خانه فاضلاب شماره یک شهر قم به همت ارگان ها و سازمان های استانی خبر داد.
سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام طی بازدید از کارگاه آموزشی تسهیلگران بیاناتی را نیز برای شرکت کنندگان در این کارگاه داشتند و سپس به پرسش های تسهیلگران پاسخ دادند
بازدید مسئول بسیج سازندگی شهرستان مبارکه از مرکز فنی وحرفه ای خواهران
استان اصفهان با تولید سالانه ۱۰ میلیون لیتر گلاب، قطب تولید این فراورده و اسانس و روغن گیاهی در کشور است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بندر خمیر گفت: ما اهل جنگ نیستیم ولی فکر تجاوز به آب و خاک ایران اسلامی را با قدرت هرچه تمام تر پاسخ خواهیم داد و رییس جمهور آمریکا باید بداند که پهباد گلوبال هاوک که برای ما چیزی نیست و ما پاسخ بزرگتر از آن هم خواهیم داد.
۵ گروه جهادی برای مبارزه با آفت ملخ به روستا‌های شهرستان حاجی آباد اعزام شدند.
فرمانده سپاه انصارالحسین‌(ع) استان همدان از ساخت و مرمت ۵۰۰ باب منزل مسکونی سیل‌زدگان استان همدان با محوریت مساجد و با حضور گروه‌های جهادی، مردم و خیرین خبر داد.
فرمانده سپاه قهاوند بیان کرد: سومین محموله از کمک های مردم منطقه قهاوند به ارزش ۲۰۰ میلیون به مناطق سیل زده ارسال شد .
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان همدان از مشارکت جهادگران استان همدان در بازگشایی نهرهای سیلاب گمیشان گرگان خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: همت بسیجیان متخصص در کمک رسانی و خدمت رسانی به مناطق محروم، سرعت بخشیدن به کارها را به صورت فنی و تخصصی ارتقاء می بخشد.
عشایر همیشه نقطه اتکا در حوزه اقتصاد مقاومتی در جامعه هستند که اگر به درستی به انان توجه شود شاهد ارائه بهترین خدمات به جامعه هستیم.
رئيس سازمان جهادکشاورزي استان آذربايجان شرقي از امضاي تفاهم نامه همکاري اين سازمان و سازمان بسيج سازندگي سپاه عاشورا در راستاي عملياتي کردن اقتصاد مقاومتي با حضور سرهنگ محمد اسکندري رئيس سازان بسيج سازندگي استان خبر داد.
گروه های جهادی شهدای خرمدشت و حضرت ولیعصر(عج) ناحیه امام هادی(ع) با همکاری و مساعدت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان البرز درحال توزیع ۵۴۰۰ بسته حمایتی لوازم و اساسیه منزل بین آسیب دیدگان از سیل می باشند.
ارگاه به مدت چهار روز و از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۷/۰۰ برگزار خواهد شد. از طرف سازمان بسبج سازندگی کشور بازرس ستادی حضور می یابد و شرکت کنندگان آزمون تشریحی بعمل خواهد آورد.در ضمن از روند فعالیت تسهیلگران در سه ماهه اول سال ۹۸ ارزیابی بعمل خواهد امد.در این کارگاه نمایندگان بانک انصار،سازمان تقی و حرفه ای ،اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ،سپاه استان و استاد دکتر پور نقدی حضور بهم خواهند رساند.
در حالی تمشک به عنوان مروارید سیاه جنگل های شمال و نکا در رویای ثبت ملی است که به دلیل نبود صنایع فراوری،بخش عمده ای از این میوه جنگلی از بین می رود و تنها۴۰درصد آن در شهرستان نکا برداشت می شود.
به همت بسیج سازندگی ناحیه امام حسین(ع) قم از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۰ بسته معیشتی در سه منطقه محروم این شهر توزیع شده است.
«علی ابراهیمی گتابی» گفت: پیکر مطهر شهید مدافع حرم «ابراهیم عشریه» پس از گذشت بیش از ۳ سال به دیار علویان باز خواهد گشت و بر روی دستان مردم ولایتمدار مازندران تشییع خواهد شد.

صفحات

تازه ها