سه شنبه 1399/10/23 - 11:29 tehran-admin

بازدید مسئولان شهری قدس از شهرک عزیزی

عملیات جهادی متمرکز شهرستانی با حضور همه مسئولان جهت رفع مشکلات موجود در شهرک عزیزی شهرقدس اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرقدس، بازدید فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس به همراه رئیس شورای اسلامی، شهردار، رئیس اداره اوقاف و دیگر مسئولان شهری از محله اسلامی شهرک شهید عزیزی صبح امروز انجام شد. 

شهرک شهید عزیزی در منطقه کم برخوردار و در نزدیکی پایتخت قرار دارد که در سال های گذشته توجه کمتری به این منطقه شده بود. این منطقه دارای مشکلات مختلف از جمله خدمات شهری و کمبود سرانه های فرهنگی، تفریحی و آموزشی است. 

در این بازدید میدانی مشکلات گوناگونی مانند آب و فاضلاب، برق، لکه گیری و آسفالت، رسیدگی به اراذل و اوباش و معتادین از نزدیک بررسی و مقرر شد جهت هماهنگی و برطرف شدن آن در جلسه قرارگاه محرومیت زدایی در قالب طرح عملیات جهادی محله اسلامی شهرک شهید عزیزی مطرح و پس از بررسی اقدام به برطرف شدن مشکلات موجود شود. 

همچنین در این بازدید به صورت مستقیم دستور رسیدگی به مشکلات توسط مسئولان شهری داده شد و بسیج و سپاه نیز به عنوان مدیر محله با حمایت، نظارت و هدایت در این طرح مردمی عمل می نماید. 

رسیدگی به مشکلات این محل طی یک هفته تحت عنوان عملیات جهادی متمرکز شهرستانی با حضور همه مسئولان انجام می شود. 

به گزارش فارس، هفته گذشته سرهنگ حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران به همراه معاونین خود و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس از شهرک شهید عزیزی بازدید به عمل آوردند و مشکلات مردم را مشاهده و مورد بررسی قرار داده و از نزدیک با مردم دیدار و گفت و گو کردند. 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)