چهارشنبه 1399/10/24 - 18:14 tehran-admin

عدالت اجتماعی در شهرک عزیزی شهرقدس محقق نشده است

معاون فرهنگی و اجتماعی قرارگاه ثارالله تهران با تأکید بر اینکه عدالت اجتماعی در شهرک عزیزی شهرقدس محقق نشده است، گفت: منطقه کم برخوردار شهرک شهید عزیزی، شلمچه‌ای دیگر است که مسؤولان با روحیه انقلابی و بسیجی وارد عمل شده و حق جهاد را ادا کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرقدس، سردار سیدباقر سادات حسینی معاون فرهنگی و اجتماعی قرارگاه ثارالله تهران در بازدید میدانی از شهرک شهید عزیزی شهرستان قدس، اظهار کرد: عدالت اجتماعی یکی از کارهای اصلی انقلاب اسلامی بوده که این موضوع در این منطقه محقق نشده است.

وی گفت: خدمت به مردم از اصلی‌ترین شعار انقلاب اسلامی بوده و خدمت به محرومان در درجه اول یک وظیفه و توفیقی است که خداوند به افراد برگزیده خود می‌دهد. 

معاون فرهنگی و اجتماعی قرارگاه ثارالله تهران با تأکید بر کار کردن با اخلاص و استفاده از ظرفیت جهادی، بیان کرد: کار کردن در مناطق کم برخوردار نیازمند روحیه بسیجی و انقلابی است و مسؤولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید با روحیه جهادی در این مناطق عمل کرده و حق جهاد را ادا کنند. 

سردار سادات حسینی با اشاره به مناطق عملیاتی در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: امروز شلمچه ما شهرک عزیزی بوده و این منطقه میدان جهادی دیگر است. 

وی ادامه داد: مسائل اجتماعی و امنیتی در هم تنیده شده است و مسئله فقر، معتادان متجاهر و دیگر مسائل صرفاً آسیب اجتماعی نیست و یک تهدید امنیتی محسوب می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی قرارگاه ثارالله تهران تصریح کرد: برای رسیدگی به این مسائل باید با برنامه‌ریزی اقدامات مورد نظر و با استفاده از توانمندی‌های بومی و ظرفیت‌های موجود وارد عمل شد.

در پایان بازدید میدانی معاون فرهنگی اجتماعی قرارگاه ثارالله تهران به همراه فرمانده و مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس و جمعی از مسؤولان استانی و شهری از نمایشگاه عملیات جهادی شهرک شهید عزیزی بازدید به عمل آوردند.