سه شنبه 1399/12/19 - 12:30 tehran-admin

کمک مؤمنانه| توزیع ۱۱۵ هزار بسته‌ معیشتی در شهرستان قدس/ اهدای ۷۳ سری جهیزیه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس با بیان اینکه در راستای کمک‌های مؤمنانه از ابتدای سال ۱۱۴ هزار بسته معیشتی تهیه و در روزهای آخر سال نیز یک هزار بسته معیشتی دیگر توزیع خواهد شد، گفت: ۷۳ سری جهیزیه تهیه و به نوعروسان شناسایی شده اهداء شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی استان تهران و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرقدس، سرهنگ حسین حبیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: کمک‌های مؤمنانه در موج‌های مختلفی توسط بسیجیان، گروه‌های جهادی و نقش‌آفرینان محرومیت‌زدایی در طول سال و آخرین مرحله در روزهای پایانی سال ۹۹ در حال انجام است.

وی گفت: در این مدت حدود ۱۱۴ هزار بسته تهیه و توزیع شده و امروز نیز یک هزار بسته توزیع می‌‌شود و حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز از ابتدای سال جمع‌آوری و تقدیم خانواده‌های نیازمند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در خصوص تهیه جهیزیه، افزود: تاکنون ۴۸ سری جهیزیه تهیه و امروز نیز ۲۵ سری دیگر به نوعروسان شناسایی شده اهداء خواهد شد.

سرهنگ حبیبی با اشاره به حمایت‌های هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محرومیت‌زدایی، تهیه بسته‌های معیشتی، تأمین جهیزیه و رفع مشکلات دانش‌آموزان نیازمند و تهیه تبلت در ادامه ابراز کرد: این اقدامات با همکاری سپاه استان تهران، گروه‌های جهادی و پایگاه‌های بسیج شهرستان قدس انجام می‌شود.

Video file

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)