گروه های جهادی پزشکی در راه خدمت رسانی
شناسه خبر :۳۸۲۴

فعالیت های نوع دوستانه گروه جهادی پزشکی منادیان صلح

دکتر ستاری گفت: در این طرح سعی کردیم که معاینات به صورت رایگان انجام شود و تنها با دریافت درصد کمی از مراجعه کنندگان در بخش آزمایشگاهی، خدمات پزشکی و درمانی به مردم ارائه دهیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی استان تهران و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، گروه جهادی پزشکی منادیان صلح در خدمتی نوع دوستانه، خدمات پزشکی با ارائه خدمات درمانی رایگان در شهرستان قدس خدمات رسانی کردند.
کبری مافی، مسئول گروه جهادی آل یاسین، اظهار کرد: این طرح به مناسبت ایام شعبانیه با تلاش بخش فرهنگی مسجد صاحب الزمان، گروه جهادی پزشکی منادیان صلح، گروه جهادی آل یاسین، حوزه بسیج الزهرا(س) و شورای اسلامی شهر و شهرداری طی دو روز برگزار شد.
وی افزود: در این طرح جهادی پزشکی، حدود ۳۰۰ نفر از شهروندان جهت معاینات پزشکی مراجعه کردند که از میان آنها ۱۵۰ مورد جهت آزمایش تست قند خون، چکاپ کامل و پاپ اسمیر معرفی شده، ۶۰ نفر برای معاینه مامایی، ۲۰ مورد جهت روانشاسی و ۷۰ نفر به پزشک عمومی مراجعه کردند که بیشتر آنها در گروه بزرگسال و بالای ۳۰ سال بودند.

دکتر مینو ستاری، مسئول گروه جهادی پزشکی منادیان صلح گفت: این طرح در قالب تیم پزشک عمومی، مامایی، مشاور تغذیه، مشاوره روانپزشکی، نمونه گیری آزمایشگاه، به انجام معاینه پرداختند.
ستاری تصریح کرد: محرومیت در بخش درمان تعریف جدا از محرومیت در بافت جامعه دارد. با توجه به اینکه هزینه های درمانی بالا می باشد، در این طرح سعی کردیم که معاینات به صورت رایگان انجام شود و تنها با دریافت درصد کمی از مراجعه کنندگان در بخش آزمایشگاهی، خدمات پزشکی و درمانی به مردم ارائه دهیم.

لازم به ذکر است مخاطبین محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر از اردوهای جهادی یا ثبت تصاویر و گزارشات می‌توانند با شماره ۰۹۳۳۸۵۸۴۲۰۴ تماس حاصل فرمایند

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها