توسط گروه جهادی پزشکی؛
شناسه خبر :۴۵۳۷

بیش از ۳۵۰ نفر در شهرقدس رایگان ویزیت شدند

گروه مهدوی،جهادی و درمانی سفید پوشان منتظر بیش از ۳۵۰ نفر از نیازمندان در شهرک عزیزی واقع در شهرقدس را رایگان ویزیت کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سید الشهدا (علیه السلام) استان تهران،

گروه مهدوی، جهادی و درمانی سفید پوشان منتظر با استقرار در شهرک عزیزی واقع در شهرقدس بیش از ۳۵۰ نفر نیازمند در حاشیه شهر را رایگان ویزیت کردند.

تقریباً تمامی پزشكان جوانی كه در طرح درمان رایگان بیماران شركت كرده‌اند نه تمایلی به مصاحبه دارند و نه علاقه‌ای به ذكر نامشان و گفتنی است این گروه جهادی در زمینه های پزشکی و درمانی در نقاط محروم استان تهران فعالیت دارد و هدف از تشکیل این گروه در ابتدا رضایت خداوند و قدم در عرصه خدمت و ریشه کردن فقر حداقلی از لحاظ خدمات درمانی و شناسایی نیازمندان برای ارائه خدمات بهتر به آنها و تلاش برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) می باشد.

این گروه شامل یک جمع خودجوش دانشجویان و فارق التحصیلان رشته های پزشکی، پیر پزشکی، پرستاری، هوشبری تا اتاق عمل و خارج از کادر درمان هم نیروهای پشتیبان و دست اندرکار می باشند که به هیچ ارگان و نهادی وابستگی ندارند.

اردوهای جهادی این اکیپ درمانی روز های جمعه با هماهنگی قبلی مسئولان منطقه مورد استقرار انجام می شود و بصورت یک روزه برگزار می گردد.

این مجموعه بر پایه غربالگیری استوار می باشد یعنی مراجعه کننده پس از حضور در محل پذیرش می شود و فرم مخصوص را تکمیل می کند به همراه کارت ویزیت و نوبت دهی به وضعیت فرد رسیدگی می شود.

در این دل این مجموعه یک گروهی به نام فالو آپ وجود دارد که امور پیگیری و رایزنی با بیمارستان ها جهت ارائه خدمات برای اشخاصی که بیماری های حاد دارند و یا باید بصورت فوری مورد معالجه قرار بگیرند برعهده دارند و خدمات این گروه تنها مختص روز جمعه نیست یعنی پرونده بیماران بعد از اردو در روز های بعد مورد آنالیز قرار می گیرد و تیم پیگیری فعالیت خود را آغاز می کند.

در بخش داروخانه رایگان این گروه جهادی که به همت تک تک افراد بصورت ماهانه مبالغی جمع آوری می شود برای خرید داروها و گاهاً شرکت های دارویی برای تامین دارو هم نیز کمک یار این داروخانه گروه جهادی پزشکی می شوند.

 

لازم به ذکر است مخاطبین محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر از اردوهای جهادی یا ثبت تصاویر و گزارشات می‌توانند با شماره ۰۹۳۳۸۵۸۴۲۰۴ تماس حاصل فرمایند

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها