در ادامه رزمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول ا...
شناسه خبر :۵۴۸۴

بیش از ۶ هزار بسیجی در طرح "شیفت ایثار کارگری" استان تهران شرکت می‌کنند

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه سیدالشهداء استان تهران با اشاره به اجرای طرح "شیفت ایثار کارگری" در استان تهران گفت: بیش از ۶ هزار بسیجی در این طرح بدون هیچ‌گونه دستمزدی به صورت خودجوش برای کارفرما و تولیدی‌ها کار می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی استان تهران و به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ محمد سلیمانی، با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن و به دنبال آن کاهش تولید در کشور اظهار داشت: با هدف رفع مشکلات تولید، بالا بردن کیفیت، کاهش هزینه‌ها و حمایت از تولید داخلی و رفع موانع در چارچوب‌های قانونی و با هماهنگی بین دستگاهی مشکلات حوزه کارگری را کاهش و دغدغه‌های تولیدکنندگان را تا حد امکان با ایجاد تعاملاتی که در شهرستان‌ها و استان وجود دارد برطرف کرد. وی بیان کرد: بسیج در همه حال در خدمت نظام و کشور است و امروز نیز به جهت نگاه ایثارگرانه‌ای که در بسیج وجود دارد طرح "شیفت ایثار کارگری" در روز سه‌شنبه در سراسر کشور و به طبع آن در شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود که در این برنامه بسیجیان سلحشور و همیشه در صحنه شیفتی از زمان کاری خود را بدون هیچ‌گونه دستمزدی به صورت خودجوش برای کارفرما و تولیدی‌ها کار می‌کنند. مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه سیدالشهدا استان تهران افزود: در این طرح که به نوعی به صورت متمرکز در ۳۰ کارخانه و بیش از ۱۲ شهرستان استان تهران برگزار می‌شود بالغ بر ۶ هزار بسیجی که احتمال افزایش آن تا پیش از شروع این اقدام ایثارگرانه وجود دارد به صورت کاملاً بدون دستمزد برای کارفرما در کارخانه‌ها کار می‌کنند. سلیمانی همچنین تصریح کرد: طبق اعلام بسیجیان در شهرستان‌های شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، ورامین، ری، باقرشهر، پیشوا، دماوند، فیروزکوه، پردیس، شهرقدس و قرچک به اجرا گذاشته می‌شود و به طور میانگین در هر شهرستان ۳ کارخانه به طور کامل این برنامه را انجام می‌دهد و بسیاری دیگر از تولیدی‌ها نیز ما را در این راستا همراهی می‌کنند.

 

لازم به ذکر است مخاطبین محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر از اردوهای جهادی یا ثبت تصاویر و گزارشات می‌توانند با شماره ۰۹۳۳۸۵۸۴۲۰۴ تماس حاصل فرمایند

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها