شناسه خبر :۵۴۸۵

امروز صحنه مبارزه با دشمن، خدمت‌رسانی به مردم است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز صحنه مبارزه با دشمن خدمت‌رسانی به مردم، توسعه و تقویت معیشت مردم و اقتصاد کشور است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی استان تهران و به نقل از خبرگزاری تهران نیوز، سردار محمدحسین سپهر در مراسم افتتاح کارگاه اشتغال‌زایی در روستای شهید جعفری (قلعه سیمون) اظهار داشت: بسیج از اول انقلاب تا به امروز در همه صحنه‌ها حاضر بوده تا سر حد بذل جان خدمت‌گزار مردم باشد امروز صحنه مبارزه با دشمن خدمت‌رسانی به مردم، توسعه و تقویت معیشت مردم و اقتصاد کشور است. وی با اشاره به ساخت واحدهای مسکونی قلعه سیمون گفت: این بنای مبارکی که عزیزان بسیج و سپاه استان تهران و اسلامشهر به یادگار گذاشتند نشان‌دهنده اعتقاد ما به خدمت‌رسانی به مردم است. جانشین سازمان بسیج مستضعفین خطاب به افراد شاغل در کارگاه افتتاح‌شده است، تصریح کرد: ما توقع داریم شما هم درصحنه مبارزه با دشمن و کسانی که مخالف اعتقادات ما هستند و درصحنه تولید ثروت سهیم و شریک باشید تا اقتصاد مقاومتی به‌وسیله شما خانه‌های خانه‌دار روستا تقویت شود.

 

لازم به ذکر است مخاطبین محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر از اردوهای جهادی یا ثبت تصاویر و گزارشات می‌توانند با شماره ۰۹۳۳۸۵۸۴۲۰۴ تماس حاصل فرمایند

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها