شناسه خبر :۶۰۳۹

احداث و بازسازی ۵۹۲ واحد مسکونی در استان تهران

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران گفت: گروههای جهادی بسیج ۵۹۲ واحد مسکونی مقاوم در روستاههای محروم استان تهران و برخی از استانهای کشور احداث و بازسازی کرده است.
نسخه مناسب چاپبه گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سید الشهدا (علیه السلام) و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ سرهنگ حیدرنیا در افتتاح طرح های هفته بسیج شهرستان ملارد افزود: سپاه استان تهران با ارائه تسهیلات حمایتی ۲۵۱ کارگاه اقتصاد مقاومتی راه اندازی کرده است که در این کارگاهها که عمدتا در روستاههای محروم شهرستانهای استان تهران هستند بیش از یک هزار ۳۰۰ نفر مشغول کار هستند.

وی افزود: ۶۰۰ گروه جهادی به مناطق کم برخوردار استان تهران در این مدت اعزام شده اند که تا کنون به بیش از ۳۱ هزار نفر ازشهروندان استان تهران در روستاهها و شهرهای محروم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه داده اند.

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران افزود: با حمایت خیرین سپاه سیدالشهداء استان تهران  همچنین ۳۱۷ مورد جهیزیه برای افراد کم بضاعت به ارزش ۸ میلیارد ریال تهیه و تحویل خانواده ها داده است.

در این مراسم ۴ واحد مسکونی در روستاههای حاجی آباد اخترآباد ، قشلاق و سرآسیاب و یک سوله ورزشی در سرآسیاب شرقی شهرستان ملارد که توسط گروههای جهادی تکمیل شده بود، به بهره برداری رسید.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها