شناسه خبر :۷۶۴۶

اردوی جهادی در روستای کوره فرنگی

نسخه مناسب چاپ

سرهنگ اصغری مسئول سازمان بسیج سازندگی  به اجرای طرح اشتغالزایی در مناطق محروم، اشاره کرد و افزود: در روستای کوره فرنگی افراد جویای کار شناسایی و پس از تشکیل پرونده با کمک خیرین و بنیاد خیریه وفاق سبز علوی برای آنان اشتغال ایجاد می شود.

سرهنگ اصغری، با تشریح دستاوردهای بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) در سال گذشته تصریح کرد: پارسال ۷۰۰ پروژه عمرانی در تهران و سایر استان های محروم کشور با ظرفیت گروه های جهادی اجرا شده است که شاخص ترین آنها ساخت ۳۰ واحد مسکونی در مدت ۶ ماه در روستاهای شیخ صله، بانی نار و گزنه در منطقه ثلاث باباجانی استان کرمانشاه برای افراد زیر پوشش کمیته امداد است که خانه های آنان بر اثر زلزله تخریب شده بود.

وی اظهار داشت: پارسال ۱۷۱ هزار نفر روز در قالب گروه های جهادی پزشکی به مردم استان های کرمانشاه، کرمان، خوزستان، خراسان جنوبی و شمالی و ایلام خدمت رسانی کرده اند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) افزود: در عرصه اشتغالزایی سال گذشته   ۲۶۲ کارگاه کوچک و زودبازده در قالب صنایع تبدیلی، دام و طیور، شیلات در شهرستان های استان تهران راه اندازی شد که با ایجاد این کارگاه ها ۱۹۰۰ نفر مشغول کار شدند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها