۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۷
ده تيم تخصصي جامعه پزشکي به مناطق محروم شهرستان شهريار اعزام مي شوند .
۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۴
دراین اردوی یک روزه که درمنطقه خیرآباد ورامین برگزارشد بیش از ۵۰ پزشک و دانشجوی ترم آخر رشته های دندانپزشکی، مامایی، فیزیوتراپی، طب اسلامی و حجامت به معاینه و درمان بیماران نیازمند پرداختند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۹
فرمانده سپاه سیدالشهدا:
سردار حسن‌زاده بسیج را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: بسیج اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۵
طرح جهادی با محوریت خدمات درمانی و مشاوره
طرح ویزیت و مشاوره رایگان با نام «کلینیک انتظار» بار دیگر در تاریخ ۲۳ مهر ماه سال ۹۷ برگزار گردید. با استقرار تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی و متخصص زنان و مشاوران در حوزه مقاومت حضرت ولیعصر(عج) واقع در میدان امام حسین(ع) انجام شد. در این طرح تعداد ۲۵۰ نفر از مردم عزیز منطقه شهید عزیزی شرکت کردند. این برنامه توسط بنیاد حضرت مهدی(عج) شهرستان قدس و گروه جهادی نسل منتظر با همکاری تیم پزشکی شهید رهنمون، شبکه بهداشت و درمان شهرقدس، ناحیه مقاومت شهرستان و حوزه دو بسیج و سازمان فرهنگی ورزشی شهرستان قدس برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۲
در همایش تجلیل از جهادگران و کارآفرینان بسیجی در سپاه سیدالشهدا(ع)
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب، جنگ را به میدان اقتصاد و معیشت ملت ایران کشانده اند، گفت: این بار هم همانند گذشته با دژ مستحکم اراده مردم ایران مواجه شده و شکست می خورند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۰
فرمانده سپاه رباط‌کریم با اشاره به حضور فعال بسیج در عرصه‌های مختلف اقتصادی و سازندگی کشور گفت: حضور فعال بسیج در جهت محرومیت‌زدایی و سازندگی مصداق بارز مقابله با دشمنان است.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۷
به مناسبت هفته بسیج
رئیس ستاد بزرگداشت هفته بسیج سپاه اسلامشهر از اعزام گروه‌های جهادی تحت عنوان «رسول مهربانی» به منظور محرومیت‌زدایی در سطح شهرستان اسلامشهر خبر داد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۵
گروه جهادی محبان الزهرا (س) با استقرار در روستاههای محروم شهرستان ملارد به روستائیان خدمات رایگان بهداشتی و درمانی ارائه می دهد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۷:۵۱
فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: تیم پزشکی گروه‌های جهادی در مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر ری ارائه خدمت می‌کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۸
جامعه پزشکی شهرستان بهارستان به مناسبت روز جهانی بینایی در قالب طرح ویزیت رایگان چشم‌پزشکی قریب به ۲۰۰ بیمار روستایی را ویزیت کردند.
۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۹
در راستای اعتلای بسیج صورت گرفت؛
گروه جهادی شهیده رقیه رضایی حوزه بسیج حضرت معصومه(س) قرچک به مناسبت هفته دفاع مقدس با شعار(ما توانستیم) در روستای ولی آباد آغاز به فعالیت کردند.
۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۵
گروه جهادی شهیده رقیه رضایی حوزه بسیج حضرت معصومه(س) با شعار «میسازیم تا ساخته شویم» در روستای محمد آباد قرچک جهاد مهربانی کردند.
۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷
بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج مسجد امام حسین (ع)، حوزه شهری ۴ خاتم الانبیا در حال ساخت و تکمیل مکان جدید پایگاه هستند.
۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۹
بسیجیان و پاسداران شهرستان فیروزکوه به کمک هموطنان سیل زده شهرستان فیروزکوه شتافتند.
۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۰
اردوه یکروزه جهادی
اردوی یکروزه جهادی به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستای حصاربالا ورامین برگزارشد.
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۹
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تعامل بین دولت و بسیج را موثر دانست و بر لزوم حمایت از گروه‌های جهادی تاکید کرد.

صفحات

تازه ها