۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۵
نشست اقتصاد مقاومتی و تبیین سخنان ولی فقیه با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ۱۵ خرداد و جمعی از فرهنگیان قرچکی برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۱
همّت انقلابی بسیجیان در پروسه‌ای مثال‌زدنی با ورود به روستای "قلعه‌سیمون" شهرستان اسلام‌شهر، سازندگی در این روستا را به الگویی برای محرومیت‌زدایی در کشور تبدیل کرده است.
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۲
عدم سیاستگذاری‌ درست مسئولان این بار سایه سنگین خود را بر صنعت دامپروری گسترانیده است امری که به دلیل عدم صرفه اقتصادی سبب پایان روزهای خوش بزرگ‌ترین قطب دامپروری استان تهران شده و یکی پس از دیگری یا تعطیل می‌شوند یا با ظرفیت بسیار پایین کار می‌کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۹:۵۲
به همت بسیج سازندگی استان تهران؛
بسیج سازندگی سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران، اجرای طرح اردوهای جهادی به منظور محرومیت زدایی از مناطق محروم استان را در دستور کار خود قرار داده است.
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۸
با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی استان تهران؛
آیین افتتاحیه رسمی مرکز نیکوکاری حضرت سیدالشهدا (ع) شهرستان ری با حضور حجت الاسلام والمسلمین نظری نماینده ولی فقیه در سپاه استان تهران و سرهنگ اصغری مسئول سازندگی استان تهران و محسن ولیئی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در جمع خیرین و اهالی محل برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۲۲:۲۳
گروه جهادی رهروان ولایت
گروه جهادی "رهروان ولایت" متشکل از جوانان بسیجی ورامینی است که در تمام طول سال بدون ‌هیچ منت و چشم‌داشتی وقت خود را صرف فعالیت‌های جهادی عمرانی و فرهنگی روستاهای اطراف ورامین می‌کند.
۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۰
توسط گروه جهادی پزشکی؛
گروه مهدوی،جهادی و درمانی سفید پوشان منتظر بیش از ۳۵۰ نفر از نیازمندان در شهرک عزیزی واقع در شهرقدس را رایگان ویزیت کردند.
۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۲
به همت حوزه حضرت معصومه قرچک؛
سبد کالا شامل اقلام خوراکی به همت جمعی از خیرین بسیجی حوزه حضرت معصومه(س) ناحیه قرچک بین خانواده نیازمندان توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۰۰:۴۰
جلسه کمیته پشتیبانی طرح هجرت
جلسه کمیته پشتیبانی اردوهای جهادی طرح هجرت دانش آموزی با تأکید بر محرومیت زدایی از مناطق روستایی برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۲۳:۳۸
رئيس سازمان بسيج سازندگي کل کشور تاکيد کرد:
رئيس سازمان بسيج سازندگي کل کشور به اهميت نقش فرماندهان در اشاعه اين سنت حسنه اشاره کرد و خواستار تلاش بيشتر فرماندهان حوزه ها و نواحي در بسط و گسترش اين صندوق ها در جامعه بودند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۸
سرهنگ اصغری در گفتگو با خبرگزاری بسیج سازندگی؛
مسئول بسیج سازندگی سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: ۶ طرح عمرانی و خدماتی همزمان با سالروز هفته بسیج سازندگی در شهرستان های جنوبی تهران به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۹
شهرک دانش میزبان منادیان صلح شد
در هفته بسیج سازندگی گروه جهادی پزشکی منادیان صلح با همکاری حوزه مقاومت بسیج حضرت خدیجه (س) در شهرک دانش در راستای حفظ سلامت پایدار شهروندان خدمات نوع دوستانه پزشکی رایگان ارائه دادند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۲
سپاه به یاری مردم محروم شهرستان ملارد شتافت
اولین گروه جهادی تخصصی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در ملارد مستقر شدند و به یاری مردم روستایی رفتند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۶
به همت جهادگران بسیج سازندگی؛
اولین واحد مسکونی به صورت کاملا رایگان به خانواده ایتام تحویل داده شد. بسیجیان جهاد گر ناحیه مقاومت بسیج ملارد…
۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۵
به مناسبت هفته بسیج سازندگی؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی بر لزوم وجود اخلاص و معنویت در نیروهای جهادی تاکید کرد و گفت: جریان سازندگی برخاسته از خود مردم و یکی از دلایل اثبات کارآمدی نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۸
به همت بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) صورت گرفت؛
نیروهای جهادی پایور سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برای برگزاری اردوی جهادی ۳ روزه راهی مناطق محروم اخترآباد ملارد شدند.

صفحات

تازه ها