۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۶
فرمانده بسیج سپاه ناحیه ۱۵ خرداد قرچک گفت: ۲۵۰ نفر از افراد نیازمند که در روستاهای قرچک ساکن هستند توسط ۱۲ پزشک متخصص بیمارستان بقیه‌الله ویزیت شدند.
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۹
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تعامل بین دولت و بسیج را موثر دانست و بر لزوم حمایت از گروه‌های جهادی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۲
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در ری
نمايشگاه و آموزشگاه کارآفريني در سالن صالحين بسيج روستاي قمصر شهرستان ري گشايش يافت.
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۳
افتتاح کارگاه خیاطی در هفته دفاع مقدس
افتتاحیه کارگاه خیاطی اقتصاد مقاومتی در روستای امیر اباد به مناسبت هفته دفاع مقدس
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۴
محرومیت زدایی از روستاهای شهرستان ملارد
افتتاح ۲۰ طرح صنعتی ، کشاورزی و خدماتی در دهستان اختر اباد همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس
۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۷
محرومیت زدایی از روستاهای شهرستان ملارد
افتتاح ۲۰ طرح صنعتی ، کشاورزی و خدماتی در دهستان اختر اباد همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس
۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۹
در آستانه بازگشایی مدارس؛
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه گفت: طرح «یک کاسب، یک دانش آموز» با آغاز سال تحصیلی توسط بسیج اصناف فیروزکوه با همکاری اتاق اصناف شهرستان و بسیج دانش آموزی شهرستان اجرا می‌شود.
۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۰
طرح هجرت در مدارس ملارد رو پایان است
حوزه بسیج خواهران شهید اندرزگو ملارد در غالب یک کار جهادی با به کار گیری بیش از ۳۰ دانش آموز بسیجی طرح حجرت را در برخی از مدارس شهرستان ملارد آغاز کرده اند
۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۹
در راستای رزمایش خدمت
فرمانده سپاه ورامین با بیان اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رویکرد اعتلای بسیج برگزار می‌شود گفت: از ۱۹ تا ۲۹ شهریورماه که به عنوان رزمایش گروه‌های جهادی در سراسر کشور اعلام شده حتی فراتر از رزمایش و در قالب عملیات در ورامین برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۵:۲۴
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز صحنه مبارزه با دشمن خدمت‌رسانی به مردم، توسعه و تقویت معیشت مردم و اقتصاد کشور است.
۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۵:۱۵
در ادامه رزمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول ا...
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه سیدالشهداء استان تهران با اشاره به اجرای طرح "شیفت ایثار کارگری" در استان تهران گفت: بیش از ۶ هزار بسیجی در این طرح بدون هیچ‌گونه دستمزدی به صورت خودجوش برای کارفرما و تولیدی‌ها کار می‌کنند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۹
پخت ۸۰۰۰ پرس غذا به دست جهاد گران و بسیجیان و خیرین ملاردی برای مناطق محروم شهرستان در اولین روز های رزمایش محمد رسول الله
۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۰
مسئول بسیج سازندگی سپاه سیدالشهداء (ع) تهران خبر داد:
مسئول بسیج سازندگی سپاه سیدالشهدا(ع) تهران ضمن ارائه گزارش از ده روز آغازین رزمایش خدمت در نقاط حاشیه‌ای تهران، از افزایش سه برابری تعداد گروه‌های جهادی تهرانی در سه ماه گذشته خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۴
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران خبر داد:
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران ازا عزام ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق حاشیه‌نشین استان تهران در قالب «رزمایش خدمت» خبر داد و هدف برگزاری این رزمایش را ایجاد روحیه امید و اعلام آمادگی برای خدمت به مردم عنوان کرد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۵
کمدین برتر مسابقه خنداننده‌شو خطاب به جهادگران؛
کمدین برتر خنداننده شو با تأکید بر لزوم حمایت همه اقشار جامعه از گروه های جهادی، گفت: هنرمندان می توانند با استفاده از فضای رسانه ای که در اختیار دارند منعکس کننده اقدامات ارزشمند گروه های جهادی باشند و من نیز در این جهت قطعا اقدام خواهم کرد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۱
حمایت هنرمند ملی از رزمایش اقتدار
سالار عقیلی خواننده مطرح کشورمان در پیامی در خصوص برگزاری این رزمایش گفته است: باید با تلاش بیشتر و اتحاد به جهادگران کمک کنیم و این کمک می تواند مادی یا هم معنوی باشد. باید امکانات مورد نیاز جهادگران را فراهم کنیم و آنها را تنها نگذاریم.

صفحات

تازه ها