۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۲
سبد کالا شامل اقلام خوراکی به همت جمعی از خیرین بسیجی حوزه حضرت معصومه(س) ناحیه قرچک بین خانواده نیازمندان توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۰۰:۴۰
جلسه کمیته پشتیبانی طرح هجرت
جلسه کمیته پشتیبانی اردوهای جهادی طرح هجرت دانش آموزی با تأکید بر محرومیت زدایی از مناطق روستایی برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۲۳:۳۸
رئيس سازمان بسيج سازندگي کل کشور تاکيد کرد:
رئيس سازمان بسيج سازندگي کل کشور به اهميت نقش فرماندهان در اشاعه اين سنت حسنه اشاره کرد و خواستار تلاش بيشتر فرماندهان حوزه ها و نواحي در بسط و گسترش اين صندوق ها در جامعه بودند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۸
سرهنگ اصغری در گفتگو با خبرگزاری بسیج سازندگی؛
مسئول بسیج سازندگی سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: ۶ طرح عمرانی و خدماتی همزمان با سالروز هفته بسیج سازندگی در شهرستان های جنوبی تهران به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۹
شهرک دانش میزبان منادیان صلح شد
در هفته بسیج سازندگی گروه جهادی پزشکی منادیان صلح با همکاری حوزه مقاومت بسیج حضرت خدیجه (س) در شهرک دانش در راستای حفظ سلامت پایدار شهروندان خدمات نوع دوستانه پزشکی رایگان ارائه دادند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۲
سپاه به یاری مردم محروم شهرستان ملارد شتافت
اولین گروه جهادی تخصصی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در ملارد مستقر شدند و به یاری مردم روستایی رفتند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۶
به همت جهادگران بسیج سازندگی؛
اولین واحد مسکونی به صورت کاملا رایگان به خانواده ایتام تحویل داده شد. بسیجیان جهاد گر ناحیه مقاومت بسیج ملارد…
۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۵
به مناسبت هفته بسیج سازندگی؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی بر لزوم وجود اخلاص و معنویت در نیروهای جهادی تاکید کرد و گفت: جریان سازندگی برخاسته از خود مردم و یکی از دلایل اثبات کارآمدی نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۸
به همت بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) صورت گرفت؛
نیروهای جهادی پایور سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برای برگزاری اردوی جهادی ۳ روزه راهی مناطق محروم اخترآباد ملارد شدند.
۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۹
همکاری بسیج جامعه پزشکی و بسیج سازندگی؛
مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان قرچک گفت: تیم بسیج جامعه پزشکی قرچک حدود ۷۰۰ نفر از اهالی روستای محمدآباد قرچک را بدون دریافت حق ویزیت، رایگان درمان کردند.
۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۰
کارآفرین موفق شهرقدسی؛
دامداری و دامپروری از جمله عرصه هایی است که از یک سو با سلامت مردم ارتباطی تنگاتنگ دارد و از سوی دیگر به دلیل سهم ویژه محصولات دامی در سبد غذایی خانوار، بستر مناسبی برای کارآفرینی است. در همین راستا گفتگوی اختصاصی خبرنگار بسیج سازندگی با آقای محمد رضا فولادی که در زمینه دام سبک کار میکند و رمز موفقیت خود را خواستن به معنای واقعی کلمه، اراده کردن و به جنگ مشکلات رفتن می داند را در ادامه میخوانیم.
۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۷:۴۸
نشست خبری به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی
به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سید الشهدا (علیه السلام): سرهنگ حمید دامغانی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج سازندگی با تشریح فعالیت‌های بسیج سازندگی استان تهران، گفت: ۱۵۷ منطقه محروم شناسایی شده که در نخستین مرحله ۱۴ نقطه به شدت محروم را مشخص کردیم و قصد داریم سطح آسیب‌های اجتماعی در این مناطق را کاهش دهیم.
۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۲
گروه های جهادی پزشکی در راه خدمت رسانی
دکتر ستاری گفت: در این طرح سعی کردیم که معاینات به صورت رایگان انجام شود و تنها با دریافت درصد کمی از مراجعه کنندگان در بخش آزمایشگاهی، خدمات پزشکی و درمانی به مردم ارائه دهیم.
۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۷
فرصت سرمایه گذاری (شماره ۸)
در سال های اخیر با افزایش مشغله و گرفتاری خانواده ها، بسیاری از آنها استفاده از محصولات فرآوری شده را ترجیح می دهند. به عنوان مثال در حال حاضر کمتر خانواده ای تمایل دارد، قند مصرفی خود را به صورت کله قند خریداری کرده و در خانه خرد کند یا خرید سبزیجات خرد یا خشک شده رواج زیادی پیدا کرده است.
۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۸
به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی استان تهران
به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سید الشهدا (علیه السلام): پرورش دهنده ماهی زینتی ورامینی گفت: یکی از اهداف ما برای راه اندازی این مرکز آن است که بتوانیم افراد بیشتری را در این حرفه وارد کرده و اشتغال زایی کنیم زیرا اگر افراد فن این حرفه را آموزش دیده و علاقه برای انجام آن داشته باشند، پرورش ماهی های زینتی سوددهی بسیار خوبی دارد.
۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۴
فرصت سرمایه گذاری (شماره ۷)
بهار فصل سرسبزی و طراوت است، این روزها تمام دشت‌ها و صحراها، دامنه کوه‌ها و تپه‌ها پر است از گل‌ها و گیاهان دارویی، سبزی‌های کوهی و قارچ‌های صحرایی، که گویا آبرنگی ساختند برای قلم طبیعت در به تصویر کشیدن زیبایی های خلقت در بوم هستی.

صفحات

تازه ها